Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα... Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag!

Το Ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4 και το Off Road

Τεύχος 94

Pilot Beach Resort 24 Hours RR 2014

Φορέας Τύπος link
4X4 fun.gr Forum γενικού ενδιαφέροντος για 4Χ4 http://forum.4x4fun.gr
B.R.A.T. Forum γενικού ενδιαφέροντος για 4Χ4 http://www.braters.gr
Teflon Club.gr Forum γενικού ενδιαφέροντος για 4Χ4 http://www.teflonclub.gr
Διαδικτυακός τόπος Συλλόγων 4Χ4 Forum γενικού ενδιαφέροντος για 4Χ4 http://www.4wd-hellas.gr
Εκτός Δρόμου Forum γενικού ενδιαφέροντος για 4Χ4 http://www.ektosdromou.com/
Suv4Fun Forum γενικού ενδιαφέροντος για SUV http://www.suv4fun.gr
Σκάρτα 100 Forum Λέσχης 4Χ4 Πάτρας http://www.skartaekato.gr/
Terios Club Forum φίλων Daihatsu Terios http://www.teriosclub.gr
Santa Fe Club Forum φίλων Hyundai Santa Fe http://www.santafeclub.gr
Hellas Jeep Club Forum φίλων Jeep http://www.hellasjeepclub.gr
Ελληνικό Jeep Forum Forum φίλων Jeep http://www.jpforum.gr
Greek KIA Club Forum φίλων KIA http://gkc.gr
Niva Club.gr Forum φίλων Lada Niva http://nivaclub.gr
Ελληνικός Σύλλογος Land Rover Forum φίλων Land Rover http://www.lrcg.gr
Pajero Club.gr Forum φιλων Mitsubishi Pajero http://www.pajeroclub.gr
Nissan Cross Over και SUV Forum φίλων Nissan http://www.qashqaiclubgr.com
Rav4 Club Forum φίλων RAV4 http://www.rav4club.gr/
Subamaniacs Forum φίλων Subaru http://www.subamaniacs.com
Jimny Club.com Forum φίλων Suzuki Jimny http://www.jimnyclub.com
Jimny Club.gr Forum φίλων Suzuki Jimny http://www.jimnyclub.gr
ZookAction Forum φίλων Suzuki Samurai http://www.zookaction.gr/
Vitara Club.gr Forum φίλων Suzuki Vitara http://vitaraclub.gr
Toyota 4x4.gr Forum φίλων Toyota http://www.toyota4x4.gr
Wire Διεθνή Fora για το 4x4 http://www.outdoorwire.com/
Planet 4X4 Διεθνές Forum για το 4x4 http://www.planet4x4.net/
Top 4x4 Sites Διεθνή Fora για το 4x4 www.top4x4sites.com